Motivácia
Video

TAJOMSTVO TRVALEJ MOTIVÁCIE

3 Moduly 7 Lekcií Easy

O tomto kurze

Ako sa rýchlo a trvale motivovať? Tento online-kurz (zdarma ako bonus ku knihe Magická Vlna) vás naučí 3 jednoduché kroky pre vašu trvalú motiváciu.

ZAČAŤ KURZ

Štruktúra kurzu

Spoznaj svoje „Prečo“

Motivácia najčastejšie zlyháva, keď nám chýba motív. Objavte svoje "prečo" a motivujte sa oveľa ľahšie pre podstatné veci vo vašom živote.

Dva smery motivácie

Len málokto si uvedomuje, že motivácia má dva smery. Zistite, ktoré to sú a ako na vás vplývajú. Objavte, ktorý smer motivácie je pre vás ten najúčinnejší. 

Kombinovaná motivácia

Keď poznáte oba smery motivácie - je načase ich vhodným spôsobom skombinovať. Ako kombinovať radosť a bolesť ako mocnú formu motivácie? Akú rolu v tomto procese zohráva vaša úprimnosť? 

Cieľové stavy & Chunking

Prečo je dôležité uvažovať v cieľových stavoch a nie v procese? Ako správne používať tzv. "chunking" - tzn. správne dávkovanie informácií vášmu podvedomiu, aby ste sa vedeli ľahko motivovať?

Technológia „najbližšej lavičky“

Ako sa motivovať pre obrovské úlohy? Ako zabehnúť maratón bez jeho zabehnutia? Využite princíp "najbližšej lavičky", ktorý používajú ľudia, ktorí sa vedia výborne motivovať. 

Pravidlo: „3-2-1-IDEŠ!“

Ovládnite absolútne mocnú techniku na bleskovú motiváciu. Ako to funguje? Čo je za tým? Prečo je s pravidlom "3-2-1-IDEŠ!" jednoduchšie veci robiť, ako ich nerobiť?

Rozšírené NLP Techniky

Aké ďalšie možnosti pre motiváciu existujú? Rozšírené techniky z modelu NLP. Ako urobiť ďalší a väčší krok?

Pen
>